Kategorie

KONI Heavy Track

There are  439  products.

Heavy Track - muskularny amortyzator dla 4x4 i SUV

Jeśli jedziesz terenówką po ulicy amortyzator KONI Heavy Track zapewni Ci maksymalną przyczepność i komfort, jeśli zechcesz zjechać na bezdroża, wziąć udział w rajdzie przeprawowym to ten sam amortyzator KONI Heavy Track zniesie trudy pokonywania rowów, miękkich bagnistych terenów i pomoże w precyzyjnym pokonaniu ogromnych drewnianych bali.

Kierowcy współpracujący z KONI sprawdzali amortyzatory KONI Heavy Track podczas super wymagających testów w Afryce .

Amortyzatory opracowane dla samochodów terenowych i SUV cechują się dużą wytrzymałością głównie za sprawą wzmocnionej konstrukcji, zwiększają stabilność samochodu w terenie oraz podczas jazdy w warunkach szosowo ulicznych.

Seria Heavy Track jak większość amortyzatorów KONI wyposażona jest w system regulacji twardości co dodatkowo zwiększa spektrum ich zastosowania i możliwość dopasowania do indywidualnych oczekiwań każdego kierowcy. Niepodważalnym atutem jest bezkonkurencyjna trwałość, dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości amortyzatory tej serii sa odporne na wysokie temperatury i zachowują bardzo dużą szczelność nawet w najtrudniejszych warunkach.

More

products by page

products by page