Kategorie

KONI HT RAID

There are  35  products.

KONI Heavy Track RAID - profesjonalny amortyzator do najtrudniejszego terenu...


Seria Heavy Track RAID jest rozwinięciem uznanej wśród posiadaczy samochodów 4x4 oraz SUV linii Heavy Track. Amortyzatory z tej serii przeznaczone są do samochodów terenowych , biorących czynny udział w zawodach offroad'owych. Posiadają zmodyfikowaną konstrukcję tak, aby mogły być stosowane nawet w najtrudniejszych warunkach. Seria Heavy Track RAID cieszy się szczególnym uznaniem wśród uczestników rajdów terenowych i przeprawowych.

Dzięki dwu rurowej konstrukcji o grubości ścianek 2,5mm obudowa odporna jest na bliskie spotkania z kamieniami i innymi przeszkodami, gwarantuje sprawne działanie nawet po odkształceniu obudowy. Zapewnienie optymalnego chłodzenia elementów amortyzatora nawet w najtrudniejszych warunkach zapewnia podwójna ilość oleju zawarta w zbiorniku o średnicy 70 mm. Zwiększenie ilości oleju poprawia także wydajność pracy elementu.

Mimo zmian konstrukcyjnych względem fabrycznego amortyzatora, Heavy Track RAID idealnie pasują do standardowych mocowań w samochodzie, jednak wszystkie łączenia amortyzatora pokryte są specjalnymi spawami na całej powierzchni przylegania, co skutecznie zwiększa ich odporność na przeciążenia. Dodatkowo seria Heavy Track RAID posiada hydrauliczny system ochrony w momencie nadmiernego ugięciem i rozprężenia.

Zarówno Heavy Track jak i Heavy Track RAID posiadają wewnętrzną regulacje twardości, która pozwala na indywidualne dopasowanie amortyzatora do oczekiwań kierowcy.

More

products by page

products by page