Kategorie

KONI Coil-over Kit

There are  72  products.

1150 "Gwint" KONI - ekstremalny tuning...


Oferta zawieszenia gwintowanego COIL OVER skierowana jest do najbardziej profesjonalnych kierowców samochodów sportowych i mocno tuningowanych.


Regulacja wysokości zawieszenia, regulacja twardości zawieszenia, sprężyny pomocnicze amortyzatora - jeśli jesteś profesjonalistą zamontuj zawieszenie gwintowane KONI z serii 1150 , testuj i poprawiaj ustawienia amortyzatorów.


Seria 1150 jest bardzo często instalowana w samochodach sportowych, które możemy zobaczyć na torach wyścigowych, rajdowych odcinkach specjalnych i w rallycrossie.


Co zyskujemy montując zawieszenie gwintowane ?


- Przede wszystkim możliwość dowolnej regulacji wysokości amortyzatora, dopasowując go do rodzaju nawierzchni ( niska wysokość na tor, wyższa na odcinki specjalne asfaltowe, najwyższą na szutry i zniszczoną nawierzchnię )


- Możliwość zastosowania obniżenia do -60 mm bez konieczności zmiany sprężyn , oraz opcję szybkiego powrotu do standardowej wysokości


- Regulację twardości amortyzatora ( twarda na gładką nawierzchnię toru, bardziej miękka na rajdowe odcinki specjalne )Zawieszenia Gwintowane KONI Coil Over 1150 są wykonane w najwyższej technologi, przez najlepszych inżynierów KONI oraz przy współpracy z najlepszymi kierowcami testowymi. Gwarantują perfekcyjne trzymanie się drogi, idealną stabilność i niespotykaną łatwość sterowania bez nadmiernych uślizgów na wszystkich nawierzchniach.


Gwinty KONI stanowią także atrakcję dla oka i designu auta, czerwone pierścienie regulujące świetnie kontrastują z chromowaną, gwintowana obudową amortyzatora i grafitową sprężyną pomocniczą .

More

products by page

products by page